ŻYCZENIA OD SIOSTRY DARIANY

Kochani Przyjaciele i Dobrodzieje naszej misji w Kithatu,

Czas Narodzin Pana Jezusa jest czasem radości i pokoju. Przychodzący na świat Mesjasz udziela Swych darów wszystkim, którzy z wiarą i ufnością otwierają się na Bożą łaskę. Dzieląc się radością z przyjścia na ziemię Zbawiciela wszystkich ludzi życzę, aby czas Świąt Bożego Narodzenia pomógł Wam kochani na nowo odkryć i doświadczyć wielkości Bożej miłości i dał moc do codziennego życia w pokoju i radości serca.

Nowy Rok Pański 2018 niech będzie czasem wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia oraz szczęśliwych i pełnych łask dni.

W obecnej chwili na misji trwa bardzo intensywny czas budowy centrum dziecięcego, które ma być otwarte 29 grudnia tego roku. Ma ono objąć opieką dzieci w Day care poniżej 4 roku życia, które trafiają do nas ze względu na niedożywienie i ogólny slaby rozwój dziecka oraz około 40 dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które zamieszkają z nami i będą pod nasza stałą opieką. Cieszymy się, że będziemy mogły pomóc dzieciom i bardzo dziękuję za dotychczasowa pomoc dla naszej misji i najbardziej potrzebujących.

Dziękując bardzo za Waszą pomoc, życzliwość i modlitwy w naszej intencji ogarniam również swoją modlitwą. Niech Pan wynagrodzi Wam Swoją łaską.

Sr.Dariana Jasinska