• Odwiedziło nas: 1119390

Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

„CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO KIM JEST, LECZ PRZEZ TO, CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI….”

„Człowiek  jest wielki nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi….”

(Jan Paweł II)

23 czerwca 2017r. tuż po zakończeniu roku szkolnego chętni wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili chełmiński Dom Dziecka ofiarowując przedmioty zebrane podczas zbiórki. Były to między innymi: zabawki, ubrania oraz przybory szkolne. W Domu Dziecka już w drzwiach przywitani byliśmy przez dyrektora placówki pana Wojciecha Woźnego oraz przesympatycznych opiekunów. Atmosfera  była tak przyjazna, że trudno było się wszystkim pożegnać i rozstać.

Wolontariusze obiecali powrócić w to miejsce z upominkami tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Opiekun SKW

Magdalena Mikrut