Bal karnawałowy dla klas I-III

Dnia 12 lutego 2015 r. w szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci zachwyciły zebranych  swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny,  pszczółki Maje, motylki, postaci z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Bal prowadził wodzirej w hiszpańskim stroju z sombrero. Niezapomniane chwile podczas zabawy  uwiecznił  fotograf, robiąc bawiącym się dzieciom zdjęcia, a niezawodne mamy z Rady Rodziców przygotowały smakowity  poczęstunek. Nad całością czuwały wychowawczynie klas młodszych.

Maria Nieradka

Dyskoteka  karnawałowa

12 stycznia 2015r., w Tłusty Czwartek odbyła się w naszej szkole dyskoteka ostatkowa. Uczniowie klas IV – VI w fantastycznych strojach i humorach bawili się w rytmach muzyki Dance, house oraz disco – polo w godzinach 16 00 – 19 00. Był to czas, kiedy uczniowie po raz ostatni przed Świętami Wielkanocnymi mogli przebrać się za postacie z bajek, filmów czy książek i oddać się szaleństwu dyskotekowemu. Dzięki mamom z Rady Rodziców żaden z przebierańców nie pozostał głodny i spragniony, ponieważ każdy otrzymał napój i wafelka. Po imprezie każdy z uśmiechem na twarzy pod opieką rodziców wracał do domu.

Magdalena Mikrut

Notatka z balu przedszkolaków

Dnia 12.02.2015r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wspólnie bawiły się na balu przebierańców, który odbył się na sali gimnastycznej w szkole.Wspólne zabawy i pląsy odbywały się w rytmie tanecznych hitów. Do tańców zachęcał pan wodzirej, który świetnie zabawiał wszystkie dzieci. Bawiły się : biedronki, pszczółki, pieski, królewny, rycerze i wiele innych. Atmosfera na balu sprzyjała zabawie, było miło i radośnie. Zadowolone i zmęczone dzieci po zakończeniu zabawy wspólnie uczestniczyły w poczęstunku zorganizowanym przez Radę Rodziców.

Iwona Januszewska