VII Ogólnopolski Konkurs ,,Ratujemy Życie

W  Międzynarodowym  Dniu Dzieci Zaginionych oraz Międzynarodowym Dniu Mleka jak zaznaczył dyrektor  Zespołu Szkół nr 22 Grzegorz Kozak w Bydgoszczy odbył sie VII ogólnopolski  konkurs ,,Ratujemy życie" w którym udział wzięły uczennice z klasy V w składzie: Marta Kubacka, Danuta Kasiorowska oraz Agata Kawalec pod opieka Krystyny Janowskiej. Zadaniem 44 drużyn było udzielenie pomocy 3 poszkodowanym nieprzytomny, zakrztuszony, złamanie otwarte kończyny dolnej ciało obce w kończynie górnej.

Wszystkie drużyny dzielnie zmagały się z udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym, komisja przyznała I miejsce SP nr 55 z Gdańska

II miejsce SP nr 34 z Bydgoszczy

III miejsce SP nr7 z Konina

Na zakończenie organizator Barbara Boniek podziękowała wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w  konkursie i chęć niesienia pomocy potrzebującym jednocześnie zaprosiła na przyszłoroczny VIII konkurs ,,Ratujemy życie".