Lista uczniów startujących w poszczególnych konkurencjach:

2. Gałecki Jakub - bieg 300 m. skok w dal.

3. Dobrzyński Tomasz - bieg 1000m, skok w dal,

4.Guderski Jacek - 60m , skok w dal,

5. Witkowski Adrian  - rzut piłeczką palantową, bieg 60 m.

W ,,Czwartku lekkoatletycznym”  edycja jesienna  wzięło udział pięciu zawodników z naszej szkoły  w wyżej wymienionym składzie i konkurencjach. Po przeprowadzonych zgodnie z harmonogramem zawodach, nasi uczniowie zajęli następujące miejsca. Miejsce IX w powiecie  Jakub Kurowski   ucz. klasy III w biegu na 60 m. w kategorii, klasa czwarta i młodsi. W skoku w dal X miejsce z wynikiem 3,63 Tomasz Dobrzyński, V miejsce  Jacek Guderski z wynikiem 3,81, Jakub Gałecki uplasował się na miejscu XVII z wynikiem 3,27. Adrian Witkowski w rzucie piłeczką palantową VII miejsce z wynikiem 37,60. Bieg na 1000 metrów w którym brał  udział Tomasz Dobrzyński odbył się jednak  sędziowie pomyłkowo zatrzymali zawodników po pierwszym okrążeniu, nie przyznając miejsc i punktów. Najlepiej zaprezentował się Jacek Guderski,  który w biegu na 60 m zajął II miejsce.