Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

INRORMACJA OD RADY RODZICÓW

24.02.2014

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za uiszczenie wpłaty na Fundusz Rady Rodziców za I semestr w kwocie  20 zł oraz za pomoc podczas uroczystości szkolnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Informujemy jakie wydatki zostały poniesione z zebranej składki: dzień Chłopaka, Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Ucznia I klasy, Andrzejki, Mikołajki, Gwiazdka szkolna, Dzień Babci i Dziadka oraz Dzień Seniora, prezent dla pani Amalii oraz dotacja do zakupu szafek szatniowych.

Dzięki rodzicom, którzy dokonali wpłaty składki na cały rok dzieci dostały już a’konto II semestru słodycze na Balu Karnawałowym. Przed nami jeszcze dużo uroczystości, dlatego też prosimy o wpłatę drugiej raty składki najpóźniej do końca kwietnia 2014 roku (mile widziane wcześniejsze wpłaty). Jest to data, która pozwoli nam obiektywnie rozplanować wydatki, gdyż plan uroczystości szkolnych przewidzianych w II semestrze jest bardzo bogaty (m.in.: tłusty czwartek, Dzień Kobiet, Dzień Ziemi, Dzień Matematyki, Dzień Ojca i Matki, Święto Patrona Szkoły, zakończenie roku szkolnego).

Jeżeli rodzic rezygnuje z wpłaty, prosimy o pisemną informację do wychowawcy (pomijając deklaracje z pierwszego semestru), wówczas dziecko nie będzie otrzymywało niespodzianek przewidzianych programowo na uroczystościach szkolnych.