MIŚ AMBROŻY DLA DZIECI W NASZEJ SZKOLE

W dniu 8 listopada 2016 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Starogrodzie  wraz z Biblioteką Publiczną w Małych Łunawach zaprosiła dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów z klas I – III na spektakl pod tytułem „Miś Ambroży” w wykonaniu aktorów z grupy EDU - ARTIS z Krakowa.

Interaktywne spotkanie z Misiem od pierwszych chwil zachwyciło dzieci, gdyż okazało się, że miś ma urodziny. Dzieci wcieliły się w aktorów i wraz z Tygryskiem zaczęły przygotowywać przyjęcie niespodziankę. Mali pomocnicy z wielkim zaangażowaniem wykonywali tort dla Misia. Nie obyło się bez wspólnych śpiewów, tańców i zabaw. A radość ze wspólnej zabawy malowała uśmiech na twarzach dzieci. Solenizant był zauroczony małą widownią, wspaniałym „słodkim” upominkiem. Na koniec wszystkie dzieci odśpiewały gromkie „Sto lat” dla wyjątkowego jubilata. Te nadzwyczajne urodziny na długo zostaną w pamięci naszych dzieci.

Natalia Kolasińska