„MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ, WYSTARCZY TYLKO BARDZO CHCIEĆ”- NOWA SALA LEKCYJNA

W kwietniu powstał plan stworzenia jednej  brakującej w szkole sali lekcyjnej, z części korytarza szkolnego.  W maju rozpoczęliśmy remont i budowanie ścian.  To zadanie wykonali pan woźny Józef Kurowski wraz z panem Zenonem Mazelą.

Ponieważ szkoła ciągle boryka się z brakiem środków na inwestycje,  dyrektor szkoły zdecydowała, że wszystkie prace budowlane zostaną wykonane  we własnym zakresie. Natomiast instalację elektryczną wykonali pracownicy pan M. Szczygła, wystawiając rachunek wyłącznie za zamontowane materiały. Wszystkie prace malarskie i wykończeniowe  wykonał szkolny woźny. Wykonanie  sali wymagało dużego zaangażowania  obu pracujących panów oraz pań z obsługi. Załączone zdjęcia pokazują proces powstawania upragnionej klasy. W efekcie tego remontu w ostatnim tygodniu maja  klasa III wraz z wychowawcą  mogła wprowadzić się do nowej sali lekcyjnej i uznać ją za swoją. Z tego  faktu  cieszą się uczniowie oraz wszyscy pracownicy szkoły.

Małgorzata Jakubowska-Siedlecka