KONKURS WIEDZY O CHEŁMNIE

Dnia 9 kwietnia 2016 r.  w  chełmińskim ratuszu  odbył się Konkurs Wiedzy o Chełmnie organizowany przez Muzeum Ziemi Chełmińskiej.

Tematyka obejmowała zagadnienia dotyczące historii Chełmna i jego regionu oraz zabytków architektury.

Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów, którzy zwyciężyli w konkursie szkolnym: Oliwia Drozdowska, Martyna Robert, Wiktoria Narolska.

W tym roku poziom konkursu był wyjątkowo wysoki. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpiły dopiero po kilku etapach .

I miejsce zajęła Oliwia Drozdowska!

Po raz kolejny  uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. We wcześniejszych edycjach byli to Paweł Malenkowski i Szymon Nieradka oraz Patryk Tajs i Paweł Kuligowski oraz Bartek Limanowski i Paulina Szarafińska.   Oprócz nich nagrodzeni byli inni nasi absolwenci, m.in.: Mateusz Cygan, Rafał Ignaczak, Alicja Kuligowska, Monika Zielaskowska. Szymon Kowalczyk.

Cieszy fakt, iż co roku znajduje się grono uczniów, którzy chcą poszerzać wiedzę o swoim regionie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się  13 kwietnia w Muzeum Ziemi Chełmińskiej.

Piotr Harłoziński