• Odwiedziło nas: 1120851

DZIEŃ CZEKOLADY

Dnia 12 kwietnia hucznie obchodziliśmy Dzień Czekolady. Wszystkie klasy zamieniły się w „Czeko-Stacje”, a na uczniów czekało mnóstwo atrakcji, m.in. słodki bufet z ciastami, fontanna czekoladowa z owocami i piankami a także gorąca czekolada. Dodatkowo, uczniowie mogli skorzystać z fotobudki, nauczyć się tańca „Chocolate”, obejrzeć prezentację o procesie powstawania czekolady oraz wykazać się zmysłem plastycznym w artystycznym zakątku. Sporym zainteresowaniem cieszyły się czekoladowe warsztaty „kule mocy”, gdzie uczniowie własnoręcznie wylepiali smakołyki.

Wszyscy uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym na projekt najciekawszego opakowania czekolady. Zwyciężyły: Michalina Barejka (oddział 0a), Viktoriia Medvedieva (kl. 2), Lena Sawa (kl. 5). Na sali gimnastycznej odbył się pokaz „CzekoMody”, gdzie reprezentanci klas mogli przedstawić przygotowany przez siebie strój. Za najlepsze kostiumy jury wyróżniło: Alicję Frydrych (oddział 0a), Mieszka Augustyn-Kalinowskiego (oddział 0a), Magdalenę Śmigowską (kl. 3), Nikodema Drążka (kl. 1), Milenę Witkowską (kl. 4), Mikołaja Madeja (kl. 7). Wszyscy uczniowie brali udział w słodkiej loterii „Golden Ticket”.

Składamy podziękowania Radzie Rodziców, która ufundowała płynną czekoladę, owoce oraz upominki dla dzieci. Ze środków zebranych z działalności sklepiku szkolnego zakupione zostały materiały artystyczne. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali pyszne wypieki oraz wspierali nasze działania w szkolnych stacjach.

Magdalena Augustyn-Kalinowska